Top Channel

News
Rating
2.8 (19)
Size
60.3 MB
Age rating
4+
Current version
22.2.1
Price
Free
Seller
Top Channel
Last update
2 years ago
Version OS
10.0 or later
Try SplitMetrics Acquire Starter Plan
Free Apple Search Ads automation & optimization platform for growing businesses
Sign Up Now
SplitMetrics’ Apple Search Ads Benchmarks are based on
4.5M
keywords
1.2B
impressions
109M
taps
71.7M
downloads

Apple Search Ads Cost Analysis Benchmarks for apps like Top Channel

Grow your app with SplitMetrics’ Apple Search Ads cost benchmark data on CPT and CPA, measured Worldwide.
SplitMetrics’ Apple Search Ads Benchmark Dashboard
Take a data-driven approach to scaling your Apple Search Ads
Get my benchmarks

User Reviews for Top Channel

2.84 out of 5
19 Ratings
9 years ago, Kley2009
Wow...👏👏👏
Nje implementim shume bashkekohor. Urime Top Channel per kete standard kaq te larte qe edhe mediat me te fuqishme te botes do ta kishin zili! Disa difekte: 1) video nuk hapen ne asnje seksion lajmi apo show. Une perdor iPhone 6 2) 3 Dritaret popup qe dalin kur hapet aplikimi per here te pare jane shume te besdisshme. Rregulloni keto dy difekte dhe 5 yjet jane te merituara.
Show more
4 years ago, Gtafhasi
Mozik
The app don't work in USA it say problem me lidhejen e Internetit
Show more
3 years ago, j seed haha
🤢
Shikoni trotuar dhe perputhen qe ta kuptoni nivelin e ketij tv.
Show more
4 years ago, Guest12345678901334567890
Nuk punon
Nuk punon ne iphone 11. Nuk ka internet thote...
Show more
8 years ago, Durres.arche
Best breaking news notifications
Super app! Vecanerisht breaking news notifications. Bravo!
Show more
10 years ago, Toro243546
iOS7
Program i dobishem por duhet azhornuar dhe pershtatur per iOS7 sepse nuk punon me.
Show more
11 years ago, Tonyhass
Top channel
Nice application But fix rotate video
Show more
11 years ago, Kristjan94
Bravo Top Channel !!
Program perfekt qe te lejon te jesh i informuar cdo kohe !
Show more
11 years ago, Epacuku
It doesn't work.
It doesn't open.
Show more
11 years ago, 1cylove
Flak
Perpara Shqipe. Te krijojme dhe ne aplikacionet me te mira se bota. To-Channel ke nevoje per njie super drejtues. R.I.P Dritan Hoxha.
Show more
11 years ago, A.Ruçi86
5 star
Shume I thjeshte dhe praktik
Show more
10 years ago, CorbinK
Broken
This app does not work.
Show more
11 years ago, creative304@SCS
Nice!
Shum i mir por duhet te ket info me sh nga fusha te ndryshme si psh teknologjia!
Show more
11 years ago, MiryAlbania
Sukses
Bravo! Vazhdoni me kete pune. I mbani shqipetaret te informuar
Show more
11 years ago, Kreshnik Bendaj
Nice
Me ne funde u kujtuat edhe ju :) good job guys
Show more
10 years ago, Edibarr
Need update
Duket te beni update per iOS 7.0 app nuk hapet.. Late nam as nje update nuk beni dot
Show more
9 years ago, macluigimac
Don't like it
Not very good
Show more
9 years ago, bimmmerguy
Nuk punon
Sapo i bera download dhe nuk hapet ne iphone 6. Jam i sigurt qe i keni kapacitetet qe ta rregulloni sa me shpejt. Faleminderit !
Show more
10 years ago, JerGisi
nuk punon
applikacioni nuk punon te iphon 4s iOS 7.0.4 e kam instaluar e cinstaluar disa her por prap nuk punon ...
Show more
10 years ago, Lorik.C
Nuk hapet
Duhet bere update. Nuk punon me. Mundohuni ta zgjidhni sa me shpejt kete problem. Kot sa e nxirrni ate reklamen ne tv
Show more
11 years ago, marko_jani
Nuk Hapet
Nuk punon fare per iPhone 5S iOS 7.0.2
Show more
11 years ago, Erv 4,1
;)
Sh i mire
Show more
10 years ago, JohanSeseri
dobet
Behet shume here crash.
Show more
10 years ago, Kajo????
Fare
Do regullohet gje ,apo ska njeri iphone ne topi
Show more
11 years ago, Danaos8
Sh i dobet
Po moti per Tiranen ku esht?
Show more
11 years ago, Loddion
J
Perfect
Show more
10 years ago, Lino_D
Humbje kohe.
Kot sa e sharkon programin se nuk hapet. E kam provuar Disa here dhe NUK PUNON!!!
Show more
10 years ago, EdaThe1
Nuk punon!
Mos harxho kohen sepse nuk punon! iPhone 5s and iPad ;(
Show more
9 years ago, EJ vlore
Nuk punon ore
Nuk punon ne iPhone 5. Se hap fare
Show more
10 years ago, Shila321
Nuk punon
Nuk punon, nuk hapet si app, dobet, mundohuni ta rregulloni
Show more
11 years ago, gitushweb
Rrofshi
Flm
Show more
10 years ago, krispykracker
Nuk hapet
Nuk hapet programi, mja tregove reklama kot
Show more
10 years ago, NUK PONON NUK HAPET
😡😡😡
A i lexon njeri kto?? Nuk hapet
Show more
11 years ago, Civoevil
Nuk punon
Rregullojeni
Show more
10 years ago, Sir Sabatoge
Nuk Hapet
..............
Show more
3 years ago, iggcfzv
Nuk hapen videot
Nuk hapen videot ne iphone 12
Show more
4 years ago, IzooTop
Kanali me lajme te rreme
Nuk rrespektojn aspak te drejtat e autorit. Po kur piraterohen qjan si gore. Keni qeni kanali me shembullore. Keni humbur vlerat e gazetarise. Jeni bere palaço e e qeverive. Aspak nuk ju ka hije. Kurren e kurres Dritani nuk do e degradonte kete media ne kete menyre. Turp tju vije. E di qe nuk ju plas bytha fare, por po e shpreh mendimin tim.
Show more
11 years ago, Golden-Ray
Nuk punon
App ka problem e ka istaluar 3 her deri tani edhe kur hapet per her te par app ben loading edhe me pas mbyllet,kur kerkoj ta hap perseri thjesht hapet e mbyllet menjeher. Shpresoj ta rreg kete prob!
Show more
8 years ago, Sgmaria
Bravo!
Bravo Top Channel, bravo Top Media!
Show more
9 years ago, Kleodevishi
E dobishme
Program i miredizanjuar . Nje livestream do te ishte me mire
Show more
10 years ago, John. Smith. Doe
nuk ben
Nuk hapet fare ne iOS 8.0
Show more
10 years ago, 31koli31
Never minde
Futja kot
Show more
10 years ago, Besjana
Spunon
Me pelqen iniciativa por u dashka sh pune, une sapo e instalova po nuk hapet :(((
Show more
11 years ago, Tipce
Tipi
Spunon fare me 5s
Show more
11 years ago, Bojken Merja
iOS 7
Update per iOS 7 ju lutem!
Show more
11 years ago, Futja kot fare 😡
Dobet
Nuk punon sic duhet,,e shkarkova por vetem 1 her u hap si program!!! Heret e tjera u fikte direkte,,,duhet akoma pun
Show more
10 years ago, Nardi77
S'punon. Zero yje.
S'punon. Zero yje.
Show more
10 years ago, Lilikosovo
Nuk hapet aplikacioni ne ios 7+
Nuk hapet aplikacioni ne ios 7+ ka muaj te ter tani me vite qe nuk hapet ky aplikacion kushtoni vemendje se eshte shum i dobishem ky app
Show more
10 years ago, arbinzahaj
App skandaloz
Ben crash dhe nuk hapet me ios 7.
Show more
11 years ago, Alboboi
Nje update per os7
Update per iOS 7, ikone dhe design minimalistic qe te pershtatet dhe ec para me ed ramen
Show more
Description
Show more

Popular Apps in News

Looking for exceptional Apple Search Ads performance?
Use benchmarks in SplitMetrics Acquire to optimize your Apple Search Ads campaigns - enjoy 2x ROAS and 4x conversion growth.
Request a Demo